Off Canvas

 

بلاگ

مطالب حوزه صنعت و معدن

حوزه گرین تک

 یکی از هیجان-انگیزترین صنایع فناور موجود است، و کار گروه‌‌های فناور متمرکز بر پایداری، به معنای واقعی کلمه آینده‌‌ی ما را بهتر می‌‌کند.

به لطف تلاش‌‌های آنها، آینده دارد روشن‌‌تر می‌‌شود. در سال 2016، گزارش شد که انرژی تجدیدپذیر بیش از 24 درصد از مصرف برق جهان را تشکیل می‌‌دهد، عددی که پیش‌‌بینی می‌‌شود هرچه مردم بیشتر درمورد فواید انرژی خورشیدی، بادی و آبی یاد بگیرند، بیشتر شود. این 15 شرکت زیست‌‌محیطی، چه روی پروژه‌‌های بزرگ، مثل برنامه‌‌ریزی شهر پایدار کار کنند، و چه روی پروژه‌‌های کوچکتر مثل کمک به خانواده‌‌ها در خرید وسایل کم-مصرف، کمک می‌‌کنند تا جهان به جایی بهتر، و سبزتر تبدیل شود.

 

MOLEKULE

تأسیس : 2014

دفتر مرکزی:  سان فرانسیسکو

چه کار می کنند؟

  گل سرسبد محصولات مولکول، یک تصفیه‌‌کننده‌‌ی هواست که با فناوری نانو کار می‌‌کند و برای زدودن سموم هوا ساخته شده تا به گروه‌‌های حساس کمک کند راحت‌‌تر نفس بکشند. محصول آنها با تصفیه‌‌کننده‌‌های رایج هوا که ذرات را در فیلتر خود به دام می‌‌اندازند فرق می‌‌کند، چرا که متکی بر نوعی از فناوری است که آلاینده‌‌ها، ویروس‌‌ها، مواد حساسیت‌‌زا و بخارات را در سطح مولکولی به طور کامل تخریب می‌‌کند.

منابع مالی : 9 میلیون دلار

 

AURORA SOLAR

 تأسیس: 2013

دفتر مرکزی:  سان فرانسیسکو

چه کار می کنند؟

 Aurora Solar فناوری رایانش ابری را با بهره‌‌وری انرژی ترکیب کرده و راهکارهایی ارائه می‌‌دهد که کارشناسان انرژی را در مدیریت جریان کارشان و ارائه‌‌ی نتایج بهتر به مشتریان یاری می‌‌کنند. بستر نرم-افزاری منحصربه‌‌فرد آنها، تمام جنبه‌‌های فرآیند راه‌‌اندازی پنل خورشیدی را زیر یک چتر گرد هم آورده، و فرصتی در اختیار مهندسین قرار می‌‌دهد تا تأمین مالی، مدل‌‌سازی، و فروش را مدیریت کرده، و امکان رعایت قوانین و عمل به تعهدات  از یک مکان واحد را فراهم سازند.

منابع مالی 20 : میلیون دلار

 

REDAPTIVE

تأسیس:2012

دفتر مرکزی:  سان فرانسیسکو

چه کار می کنند؟

برای شرکت‌‌هایی که فضای دفتری آنها اجاره‌‌ای، یا مال خودشان است، سخت است که محیط‌‌های قبلی خود را به انرژی پاک‌‌تر تبدیل کنند. Redaptive  در این فرآیند ورود کرده و به شرکت‌‌ها کمک می‌‌کند تا راهکارهای کم‌‌مصرف‌‌تری را در تمام بخش‌‌های خود به خدمت بگیرند. آنها خدمات خود مثل EaaS (کارآمدی به مثابه خدمت) را به بازار عرضه نموده، و مشتریانشان را در مسیر فرآیندهای برنامه‌‌ریزی و نصب تجهیزات انرژی پاک هدایت می‌‌کنند، به‌‌علاوه باعث می‌‌شوند که شرکت‌‌ها، با فقط پرداخت کردن هزینه‌‌ی مصرف انرژی در یک قبض ماهیانه، پس‌‌انداز خود را به حداکثر برسانند.

منابع مالی 20 :میلیون دلار

 

SPAN